Sağlık

Çankaya Belediyesi Sağlıkta Eşitlik İçin Ücretsiz Hizmet

Çankaya Belediyesi bünyesinde üç noktada ücretsiz ağız ve diş sağlığı hizmeti veriyor. Yıldız Hizmet Binası’nda Prof. Nusret Fişek, Dikmen Hüseyin Kölemenoğlu ve 100. Yıl Çankaya Evi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinde sağlık sigortası olup olmadığına bakılmaksızın her vatandaşa hizmet verilmektedir.

Çankaya Belediyesi’nin Dikmen, Yıldız ve 100. Yıl’daki ağız ve diş sağlığı klinikleri ücretsiz sağlık hizmeti vermeye devam ediyor. Vatandaşların sosyal güvencesi olsun ya da olmasın sağlıkta eşitlik ilkesiyle verilen ücretsiz hizmet, diş çekimi, dolgu ve diş taşı temizliğini kapsıyor.

Çankaya Belediyesi diş çekimi, dolgu ve diş taşı temizliği işlemlerinden faydalanmak için randevu almanız yeterli. Hizmet verilen ağız ve diş sağlığı kliniklerinin adres ve telefonları aşağıdaki gibidir:

Hüseyin Kölemenoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği: Aydınlar Mah. Çelikkale Sok. No: 14 Dikmen Tel: 482 56 60

prof. Dr. Nusret Fişek Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği: Sancak Mah. Turan Güneş Bulvarı 516. Cadde Yıldız Hizmet Binası İçi Tel: 458 90 40

100. Yıl Çankaya Residence Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği: Personel Blokları Mahallesi 1534. Cadde ve 1524. Cadde Kavşağı Tel: 285 85 99

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu