Haber

Gaziantep, Hatay ve Kahramanmaraş’ta bazı yerler sanayi bölgesi ilan edildi.

Kararlara göre, Gaziantep’in Nizip ilçesindeki alanlar “Nizip Organize Sanayi Bölgesi Tevsii Sanayi Bölgesi”, “Nizip 2.Organize Sanayi Bölgesi Tevsii Sanayi Bölgesi” ve “Nizip Küçük Sanayi Bölgesi Sanayi Bölgesi”, Oğuzeli ilçesindeki alanlar, “Oğuzeli Organize Sanayi Bölgesi” olarak belirlendi. Sanayi Bölgesi Genişletilmesi Sanayi Bölgesi”. “Sanayi Bölgesi”, Oğuzeli ve Şahinbey ilçeleri sınırları içinde kalan alanlar “Gaziantep Ayakkabıcı ve Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Tevsii Sanayi Bölgesi”, Araban ilçesindeki alanlar “Araban Sanayi Bölgesi”, Fevzi Çakmak ve Yeni Altıntaş’taki alanlar söz konusu ilçedeki mahalleler “Sanayi Bölgesi” dir. ” olarak belirlendi.

Ayrıca Hatay’ın Belen ilçesindeki alana “Belen Küçük Sanayi Sitesi”, İskenderun ilçesine bağlı Bitişik mahallesindeki alana “Sanayi bölgesi”, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesindeki alana “Elbistan Çiçek Mahallesi Sanayi Bölgesi”, Denizli Dulkadiroğlu Mahallesi’ndeki mahalle ise “Sanayi bölgesi” dir. saptanmış.

Söz konusu düzenlemeler, “Olağanüstü Hal Kapsamındaki Sanayi İşyerlerine İlişkin Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi” yeterince yapılmıştır.

boyabatajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu