Teknoloji

Cities: Skylines – Remastered PS5 ve Xbox Series’e Geliyor

Yenilenen Şehirler: Skylines sürümü Cities: Skylines – Yeniden Düzenlendi Önümüzdeki hafta PlayStation 5 ve Xbox Series için de satışa sunulacak. Halihazırda sahip olanların ücretsiz güncelleme ile yükseltebilecekleri sürümle ilgili detaylar haberimizde.

Colossal Order tarafından geliştirilen Cities: Skylines, Mart 2015’te Paradox Interactive tarafından PC için yayınlandı. İlerleyen yıllarda Xbox One, PlayStation 4, Switch ve son olarak Mayıs ayında Stadia kullanıcılarıyla buluşan oyun, çağdaş bir açık dünya şehir kurma simülasyonu ve gerçekçi bir şehir inşa etmek için yeni oynanış öğeleri içeriyor. Yollar ve yapılar inşa ederek şehrinizi genişletirken, ulaşımı kolaylaştırmak ve trafiği rahatlatmak için toplu taşıma araçlarını da eklemek mümkün ancak şehrinizde yaşayan insanların ihtiyaçlarını da dinlemeniz gerekiyor. Örneğin iş hayatına başlamaları için eğitimler verebilir, park gibi sosyalleşebilecekleri alanlar oluşturarak daha keyifli bir hayat sürmelerini sağlayabilirsiniz.

Aradan geçen sekiz yılda yayınlanan indirilebilir içerikler ve eklenti paketleriyle dev bir içerik havuzuna kavuşan Cities: Skylines için Content Creator Pack: Map Pack 2 Aralık ayında yayınlandı. Bugün yapılan duyuru ile Cities: Skylines – Remastered sürümü PlayStation 5 ve Xbox Series kullanıcılarına da sunulacak.

Cities: Skylines – Remastered Ne Zaman Çıkıyor?

Yeniden düzenlenen sürüm, 15 Şubat 2023 Çarşamba günü yayınlanacak. Ana oyunun PlayStation 4 veya Xbox One sürümüne ve indirilebilir içeriğine sahip olan kullanıcılar, Airports genişletmesi de dahil olmak üzere PlayStation 5 veya Xbox Series sürümüne yükseltebilecekler. – platform tercihlerine bağlı olarak ücretsiz bir güncelleme ile. İndirilebilir içeriğin yenilenmiş sürümleri önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek.

Cities: Skylines – Remastered, mevcut nesil konsollar için inşa edilebilir toplam yirmi beş kat ve daha büyük şehirler yaratmak ve yapılarınızı istediğiniz yere konumlandırmak için yenilikler, düzgünleştirilmiş grafik performans, hızlı seçim aracı, kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri, zaman günün, yağmurun, sisin ve günün saati. Ayrıca ortam renklendirmesini ayarlayabileceğiniz ortam kontrol paneli ve harita düzenleyici gibi yenilikler sunacak.

ahmetli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu