Haber

Matadorbet

Matadorbet yeni giriş adresi ne oldu? Site yönetimi yasal gerekçelere istinaden yeni bir adres daha belirlemiştir. Orijinal adresi ile hizmet sunma konusunda anlayış içerisinde bulunan, ancak Türkiye’deki yasalara takılan site, orijinal adresini koruyamamış ve Matadorbet yeni giriş adresi 425Matadorbet üzerinden hizmet sunmaya başlamıştır.

Yabancı bahis sitesi olması, Türkiye’de kurulmayan bir işletmeye sahip olması ve elinde bulunan lisans belgesinin Spor Toto Teşkilat Başkanlığından alınmaması nedeniyle, bu uygulama gündeme gelmiştir.

Uygulamanın üyelere yansıması tahmin edileceği üzere, Matadorbet giriş problemidir. Giriş probleminin ortadan kaldırılması konusunda atılan adım neticesinde, yukarıdaki adres belirlenmiş ve kullanıma açılmıştır. Sorunsuz bir şekilde hizmet alma düşüncesine sahip iseniz, sizler de vermiş olduğumuz adres üzerinden hareket edebilirsiniz.

Matadorbet Giriş

Matadorbet giriş Orijinal adresi üzerinden siteye giriş yapmaya çalışmanız hiç bir anlam ifade etmeyecektir. Orijinal adresi kullanarak ana sayfayı açmaya çalıştığınızda, ekranlara sitenin kapatılmış olduğuna dair bir uyarı yazısı gelecektir.

 Ne yaparsanız yapın, orijinal adresi ile hizmet almanız mümkün değildir. Tek seçeneğiniz DNS ayar değişikliği uygulamasını gündeme getirmektir. Sadece bu işlem ile siteye orijinal adresi üzerinden erişim sağlama imkanınız bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu